Informacje o serwisie

Kupując samochód marki Dodge otrzymałeś nie tylko wiele opcji wyposażenia, ale także gwarancję wysokiej jakości i legendarną już niezawodność w trakcie eksploatacji. Aby jednak wydłużyć „żywot” Państwa auta warto pokusić się o kolejny dobry wybór i skorzystać z możliwości, jakie oferują autoryzowane stacje obsługi Chrysler, Jeep i Dodge. Państwa samochód wart jest bez wątpienia specjalnej uwagi pod tym względem.

Zalety korzystania z autoryzowanych serwisów

Specjaliści

Nasz personel serwisowy jest specjalnie szkolony, a kwalifikacje pracowników są regularnie weryfikowane i podnoszone. Tajemnicą naszych osiągnięć na tym polu są najnowocześniejsze techniki szkolenia oraz ogromna liczba zajęć praktycznych na rzeczywistych pojazdach i zespołach – pod bacznym okiem naszych instruktorów. W ten sposób „wychowujemy” prawdziwych profesjonalistów o dogłębnej wiedzy i umiejętnościach w określonych specjalnościach.

Narzędzia i wyposażenie

Uwzględniając charakterystykę Twojego samochodu, stosujemy narzędzia i wyposażenie specjalnie stworzone do obsługi pojazdów marki Chrysler, Jeep i Dodge. Jest to gwarancja precyzyjnej diagnostyki oraz najwyższej jakości wszystkich czynności obsługowych.

Informacja

Wyłącznie autoryzowana sieć serwisowa dysponuje szczegółowymi informacjami w zakresie innowacji i zmian konstrukcyjnych oraz procedur obsługowo-naprawczych. Każdy z naszych autoryzowanych serwisów ma możliwość bezpośredniej łączności on-line ze specjalnym programem naprawczym pojazdów i może w ten sposób otrzymywać informacje i wskazówki dotyczące konkretnych problemów i przypadków.

Efektem takiej filozofii jest najwyższa jakość świadczonych przez nas usług serwisowych. Z naszych osiągnięć w tej dziedzinie jesteśmy naprawdę dumni i z przyjemnością się nimi dzielimy.

Autoryzowane Serwisy Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge zapewniają:

BEZPIECZEŃSTWO

Korzystając z usług autoryzowanego serwisu w czasie podróży samochodem będziesz zawsze czuł się bezpiecznie.

PROFESJONALIZM

Wykwalifikowani pracownicy naszych serwisów wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze, gwarantując najwyższy poziom fachowości.

SZYBKOŚĆ

Kontrola lub naprawa samochodu w krótkim czasie. W razie potrzeby możemy udostępnić samochód zastępczy.

PEWNOŚĆ

Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne.

JAKOŚĆ

Raz, a dobrze! Autoryzowane serwisy Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge to stosunek jakości do ceny, którą gwarantują części Mopar.

GWARANCJA

Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części zamienne.

PROFESJONALNI, NOWOCZEŚNI, WSZECHSTRONNI


Pamiętaj!

Oryginalne części zamienne i akcesoria Mopar dzięki ciągłemu udoskonalaniu technologii produkcji, prowadzonym badaniom i testom, zapewniają niezawodność samochodu, maksymalne osiągi, bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz ochronę środowiska naturalnego.

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE NATURALNY WYBÓR.

Autoryzowane stacje serwisowe